Temeli 1893 yılına dayanan ve ilk yıllarında iplik imalatı işiyle ticari hayatını sürdüren Bolluca, zamanla ürün portföyünü geliştirerek iplik imalatının yanı sıra endüstriyel ve ev tipi temizlik ürünleri üretimi ve satışı ile adını Türkiye’ye duyurmuştur.

Müşterilerinin isteği doğrultusunda ambalaj ürünlerinin satışı ile birlikte zemin temizleme otomatlarının satışı ve servisi ile hizmet portföyünü genişleten Bolluca; geniş ürün yelpazesi, üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün en saygın kuruluşları arasına adını yazdırmıştır.

Konya ve çevresinde kurumsal firmalara, hastanelere, otellere, alışveriş merkezlerine, fabrikalara, restoranlara, okullara ve benzeri kuruluşlara temizlik ve ambalaj ürünlerinin satışı ve dağıtımını yapan Bolluca, Cod-ex markası altında ürettiği ürünleri de Türkiye genelinde bayileri aracılığı ile son kullanıcıyla buluşturmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli bir gelişim ve değişim içinde olan Bolluca, üretim ve satışını yaptığı seçkin ve kaliteli ürünlerle alanındaki boşluğu doldurarak sektöründe Türkiye’nin lider firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bolluca whose foundation stands near 1893 has started its business life by producing yarn. The firm has put its name on the map around Turkey by developing its commercial area including the production and sale of industrial and household cleaning products.

Considering the customer needs, Bolluca has widened products and service scale by starting with the sale and service of the scrubber dryer machines and sale of packaging products. There by Bolluca has hit the headlines with a wide range of products, superior service mentality and customer oriented approach.

Bolluca which distributes and sales cleaning and packaging products to the corporations, hospitals, shopping malls, factories, schools, hotels and restaurants etc. around Konya, gathers the products that produced by yourself under the brand of Cod-ex with the final customer via its distributors all around the turkey.

Bolluca which has always been in developments and improvements since its establishment is moving on its way to become the leading company of the sector in Turkey by filling in the space of the cleaning sector with the exclusive and high-quality products that produced and saled by itself.